Atribuită
Cumpărare directă
Reparare si intretinere a centralelor termice: REPARATIE INSTALATIE TERMICA - MUZEUL DE ISTORIE NATURALA CONF.OFERTEI DE PRETURI NR. 292299/25.11.2020 RACORD OLANDEZ CU ETANSARE PLANA DIN FONTA ZINCATA GF FI-FE PT IMBINARE PRIN FILETE 2" - 2 buc RACORD OLANDEZ CU ETANSARE PLANA DIN FONTA ZINCATA GF FI-FE PT IMBINARE PRIN FILETE 1 1/2" - 2 buc ROBINET DE TRECERE PT APA, DIN ALAMA CROMATA CU SFERA SI MANETA, BIANCHI, 2", FI-FI - 2 buc NIPLU DIN ALAMA GALBENA FE-FE, HIDRA, 2' - 2 buc NIPLU DIN ALAMA GALBENA FE-FE, HIDRA, 1 1/2' - 2 buc MOTOR POMPA CIRCULATIE ON-OFF, WILO NFHUL 15/5-1 C, PT. SOLAR, 83W - 1 buc MANOPERA -1 buc
- Număr anunț
- DA27016512
- Autoritate contractantă
- Muzeul National BRUKENTHAL (CUI 3098079)
- Furnizor / câștigător
- CENTRAL SERVICE INSTAL SRL (CUI 19222172)
- Cod CPV
- 45259300-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.933,74 RON
- Valoare atribuită
- 3.933,74 RON
- Data publicării
- 09.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.