Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de finisaje exterioare ( reparatii tencuieli la fatade executate cu mortar, zugraveli lavabile la interior /exterior, demolarea zidariei refractare, placare cu placi polistirien, demontare jgheaburi, burlane, glafuri, sorturi, demontare elemente de acoperis, etc.) la imobil administrat de SAIFI. Cerintele detaliate (specif.tehnice – antemasuratoarea) ale achizitiei se vor transmite pe e-mail. Pretul contractului rezulta din suprafata (559 mp) x pret vanzare . Se va incheia un contract de lucrari.

Număr anunț
DA26996419
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI 2351555)
Furnizor / câștigător
KONTRAKTOR TOP S.R.L. (CUI 24364599)
Cod CPV
45453000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
123.617,26 RON
Valoare atribuită
123.617,26 RON
Data publicării
08.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

123.617,26 RON

din 123.617,26 RON estimat