Atribuită Cumpărare directă

BAL POARTA BRAT L=115X59X1,5MM NEGRU Balamaua pentru poarta este confectionata din otel de inalta calitate, cu dimensiunea de 115 x 59 x 1,5 mm. Aceasta are rolul de a sustine greutatea portii, asigurand o deschidere si inchidere compacta. Avantaje: calitate inalta rezista timp indelungat impotriva ruginii se monteaza usor Specificatii tehnice: Model: poarta Forma bratului: L Material: otel Finisaj: negru Dimensiuni: 115 x 59 x 1,5 mm mai putin; BAL POARTA BRAT L=114X59X1,5MM ZG 50 Balamaua poate fi utilizata la montarea portilor, aceasta avand dimensiunile de 114 X 59 X 1,5 mm. Este confectionata din otel de o calitate superioara, cu un finisaj zincat galben. Specificatii tehnice: Utilizare: Porti Forma brat: L Latime: 114 mm Material: Otel Acoperire: Zincat galben mai putin; BALAMA POARTA 85X70MM 2BUC Balamaua ETS se utilizeaza pentru montarea portilor. Aceasta se livreaza intr-o punga cu 2 bucati. Balamaua este confectionata din tabla de otel cu grosimea de 2 mm, avand lungimea de 85 mm si latimea de 70 mm. Avantaje: este rezistenta impotriva oxidarii se monteaza usor Specificatii tehnice: Lungime: 85 mm Latime: 70 mm Grosime: 2 mm Material: tabla de otel Tip: ETS Utilizare: poarta Impachetare: punga Cantitate: 2 buc; ZAVOR USI L=120MM - ZA ; Zavorul aplicat este potrivit pentru securizarea eficienta a usilor. Acesta are lungimea de 120 mm, fiind confectionat din otel cu finisaj zincat alb. Avantaje: securizeaza eficient usor de montat Specificatii tehnice: Lungimea: 120

Număr anunț
DA26997500
Autoritate contractantă
Societatea Compania de Transport Public Iasi SA (CUI 32175213)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
44520000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
143,30 RON
Valoare atribuită
143,30 RON
Data publicării
08.12.2020 00:00
Data finalizării
09.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

143,30 RON

din 143,30 RON estimat