Atribuită Cumpărare directă

Nr.crt Denumire produs UM Cant Preţ unitar lei fără TVA Valoare lei fara TVA 1 Cartuş toner Lexmark CS 727 de ,75B20C0 10.000 pag , Culoare: albastru 2 bc x 921 lei = 1842 lei 2 Cartuş toner Lexmark CS 727 de, 75B20M0 , 10.000 pag , Culoare: magenta 1 bc x 921 lei = 921 lei 3 Cartuş toner Lexmark CS 727 de , 75B20Y0 , 10.000 pag , -Culoare: galben 1 bc x 921 lei = 921 lei

Număr anunț
DA27019840
Autoritate contractantă
CURTEA DE APEL GALATI (CUI 17043103)
Furnizor / câștigător
SMART CHOICE SRL (CUI 17491492)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.684 RON
Valoare atribuită
3.684 RON
Data publicării
09.12.2020 00:00
Data finalizării
10.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.684 RON

din 3.684 RON estimat