Atribuită
Cumpărare directă
Catalog 2 buc. Hartie copiator A4 75 top Pix mecanism 6 buc. Lipici 12 buc. File plastic 12 set Pix Pilot 11 buc. Rezerva pix Pilot 21 buc. Biblioraft 22 buc. Agrafe birou 10 cut. Dosar plastic 150 buc. Pix unica folosinta 40 buc. Separatoare 100 buc. Banda adeziva mica 8 buc. Banda adeziva lata 6 buc. Ace gamalie 7 cut. Tavite documente 10 buc. Suport dosare 2 buc. CD 25 buc. Capse 24/6 3 cut. Capse nr. 10 10 cut.
- Număr anunț
- DA27020275
- Autoritate contractantă
- SCOALA POSTLICEALA SANITARA (CUI 29157314)
- Furnizor / câștigător
- ARION SRL (CUI 1616816)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.288,07 RON
- Valoare atribuită
- 2.288,07 RON
- Data publicării
- 09.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.