Atribuită Cumpărare directă

Solid-State Drive (SSD) Kingston A2000, 1TB, NVMe, M.2 436.13 bucata Cooler Procesor ID-Cooling SE-224-XT RGB, compatibil AMD/Intel [SE-224-XT-RGB] 159.66 Placa de baza ASUS TUF GAMING H470-PRO, Socket 1200 [TUF GAMING H470-PRO] 650.42 Procesor Intel® Core™ i7-10700F Comet Lake, 2.9GHz, 16MB, Socket 1200 [BX8070110700F] Memorie Corsair Vengeance LPX Black 32GB DDR4 2666MHz CL16 [CMK32GX4M2A2666C16] Solid State Drive (SSD) Kingston A400, 120GB, 2.5", SATA III [SA400S37/120G] 82.10 bucata Memorie Corsair Vengeance LPX 8GB (1x8GB), DDR4, 3600MHz, CL18, 1.35V [CMK8GX4M1Z3600C18] 165.55 Placa de baza Gigabyte B460M GAMING HD, Socket 1200 [B460M GAMING HD] 314.40 Procesor Intel® Core™ i3-10100 Comet Lake, 3.6GHz, 6MB, Socket 1200 [BX8070110100] 588.23 Geanta Laptop Trust Atlanta, 17.3", Negru Cod Podus: [21081] 37.81 Mouse Logitech M185, USB, Swift Grey 33.61

Număr anunț
DA26938314
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI (CUI 7347180)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
30233000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.963,61 RON
Valoare atribuită
24.963,61 RON
Data publicării
28.11.2020 00:00
Data finalizării
02.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.963,61 RON

din 24.963,61 RON estimat