Atribuită
Cumpărare directă
PACHET SONORIZARE 60W DE TAVAN CU 6 ZONE, FM+USB+SD, DSPPA MP260U+6XDSP5011 1. AMPLIFICATOR 60W CU MIXER DSPPA MP260U, 6 ZONE, USB/SD/TUNER, INTRARI 2MIC SI 3LINE, 100V Descriere: MP260U este un amplificator mixer USB/SD/FM cu 6 canale si 60 W potrivit pentru evenimente publice. Este echipat cu trei surse audio USB, SD si FM si 6 canale. Are doua intrari pentru microfon si trei intrari extra AUX, iar Mic1 este dotat cu functie de prioritate si de mut. Poti controla cu usurinta bass-ul si notele inalte, cat si volumul master. Protectie completa impotrivae scurt circuitului si protectie termica, limitator de curent si de supraincarcare. Acest amplificator este potrivit in supermarket, intr-o sala de clasa, banci, biserici, scoli, hoteluri, restaurante, diferite centre sau mall-uri, etc. Caracteristici: MP3/Tuner/ intrare USB/ intrare SD integrate; 6 zone cu pre-amplificator, 6 canale @ 100V; 3 LINE si doua intrari pentru microfon si control pentru volum individual; Functia de mut, usor de inserat redarea prioritare; Fiecare zona are un switch independent; control bass si note inalte; Cu indicatori de nivel si ecran LED 5-unit; Protectie impotriva scurt circuitului. Model MP260U Iesire 60W Reglare <3dB 100V Iesire AUX 1V Sensibilitatea intrarii Mic1,2: 3mV neechilibrat Line 1,2,3: 300mV neechilibrat Frecventa raspunsului 65Hz-20kHz Distorsiune <1% la 1kHz, 1/3 voltaj de iesire Raport Mic1 si 2: mai mare de 80dB Semnal catre raport de zgomot Linia 1,2 si 3 mai mare de 80dB
- Număr anunț
- DA26887277
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI SIBIU (CUI 4306941)
- Furnizor / câștigător
- TIK MEDIA SOLUTIONS SRL (CUI 31094773)
- Cod CPV
- 48952000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 799 RON
- Valoare atribuită
- 799 RON
- Data publicării
- 23.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.