Atribuită Cumpărare directă

ASOCIAȚIA LEADER COLINELE MOLDOVEI ACHIZIȚIONEAZĂ SERVICII DE TELEFONIE ȘI TRANSMISIE DATE. PRESTATORUL VA PUNE LA DISPOZIȚIE CERTIFICAT CONSTATATOR ONRC, NU MAI VECHI DE 6 LUNI. SE VA SEMNA CONTRACT DE PRESTĂRI SERVICII CARE VA INTRA IN VIGOARE DUPA PRIMIREA AVIZULUI FAVORABIL DIN PARTEA AFIR, IN CALITATE DE FINANTATOR.

Număr anunț
DA26887292
Autoritate contractantă
ASOCIATIA LEADER COLINELE MOLDOVEI (CUI 36522161)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
Cod CPV
64210000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.145,84 RON
Valoare atribuită
5.145,84 RON
Data publicării
23.11.2020 00:00
Data finalizării
25.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.145,84 RON

din 5.145,84 RON estimat