Atribuită Cumpărare directă

SL980013 Cutie Leitz Click Store mare 369x200x482mm roz SL981003 Cutie Leitz Click Store mare 369x200x482mm galben Cutie Leitz Click Store mare 369x200x482mm verde CONFORM OFERTEI

Număr anunț
DA26910157
Autoritate contractantă
Ministerul Muncii si Solidarității Sociale (CUI 4266669)
Furnizor / câștigător
RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI 6562512)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
996,75 RON
Valoare atribuită
996,75 RON
Data publicării
25.11.2020 00:00
Data finalizării
26.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

996,75 RON

din 996,75 RON estimat