Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de evaluare patrimoniu institutii publice, constand in evaluare terenuri concesionate si intabulate, asa cum sunt acestea prevazute in Anexa atasata, in vederea cumpararii acestora de catre cetatenii care le detin in concesiune, pentru edificarea de locuinte.
- Număr anunț
- DA26886310
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL FETESTI (CUI 4365077)
- Furnizor / câștigător
- Mosescu Valeriu Cabinet Expert Evaluator EI, EPI, EBM Slobozia (CUI 26661790)
- Cod CPV
- 71324000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.500 RON
- Valoare atribuită
- 1.500 RON
- Data publicării
- 23.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.