Atribuită
Cumpărare directă
Gentile patologice au fost dezvoltate pentru transportul securizat si la temperatura controlata de exemplare si probe in spitale si centre medicale. Acestea respecta reglementarile transportului probelor biologice clasificate sub UN3373 Category B indeplinind cerintele Instructiunilor de Ambalare P650. Dimensiuni: Exterior 305 x 305 x 170mm Interior 250 x 230 x 135mm Material: Material non-toxic (PVC) Caracteristici produs: - Ofera siguranta si trasabilitate prin sistemul de sigilare T2, cand e folosit impreuna cu sigiliile de siguranta T2; - Fabricat din materiale durabile si rezistente la produsele folosite pentru curatenie si asepsie; - Prevazut cu multiple straturi izoterme ce asigura pastrarea temperaturii interioare pana la 6 ore si protejeaza continutul impotriva socurilor mecanice; - Geantă termoizolantă cu buzunare GIMA
- Număr anunț
- DA26915212
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Boli Infectioase "Sf. Cuv. Parascheva" Galati (CUI 3347072)
- Furnizor / câștigător
- CARTO - PLAST SRL (CUI 22847422)
- Cod CPV
- 18939000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 305,20 RON
- Valoare atribuită
- 305,20 RON
- Data publicării
- 26.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.