Atribuită Cumpărare directă

Registru intrare-iesire cartonat- 1 buc Pix cu gel pilot G2 -12 buc Creion mecanic rotring Tiki - 5 buc Dosar plastic - 100 buc Agenda datata Herlitz- 1 buc HDD Extern 1TB Adata- 1 buc Memorie Flash 64GB Adata metalic- 3 buc

Număr anunț
DA26892074
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL RESITA (CUI 3228764)
Furnizor / câștigător
INCRED SRL (CUI 16902395)
Cod CPV
39263000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
524,31 RON
Valoare atribuită
524,31 RON
Data publicării
24.11.2020 00:00
Data finalizării
25.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

524,31 RON

din 524,31 RON estimat