Atribuită
Cumpărare directă
Pachet Carti Istorie - CB: 1. Mödlinger, Marianne - Herstellung und Verwendung bronzezeitlicher Schwerter Mitteleuropas - 368.57 RON 2. Miketta, Florian - Die bronzezeitlichen Eisenartefakte aus Mittel- und Westeuropa - 450.48 RON 3. Christian Keller - Frauen an der Macht? - 371.43 RON 4. Kienlin, Tobias L.; Fischl, Klára P.; Pusztai, Tamás - Borsod Region Bronze Age Settlement (BORBAS) - 361.90 RON 5. Svend Hansen - Bronzezeitliche Burgen zwischen Taunus und Karpaten - 450.48 RON 6. Anne De Pury-Gysel, Kleinasiatische glasierte Reliefkeramik, (50 v. Chr. bis 50 n. Chr.) und ihre oberitalienischen Nachahmungen - 885.71 RON 7. Svend Hansen - Materialisierung von Konflikten| Materialisation of Conflicts - 450.48 RON 8. Klára P. Fischl - Beyond Divides – The Otomani-Füzesabony Phenomenon. - 441.90 RON
- Număr anunț
- DA26887146
- Autoritate contractantă
- Muzeul National de Istorie a Romaniei (CUI 4192952)
- Furnizor / câștigător
- IST ULTRA SRL (CUI 16813298)
- Cod CPV
- 22110000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.780,95 RON
- Valoare atribuită
- 3.780,95 RON
- Data publicării
- 23.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.