Atribuită Cumpărare directă

PACHET PRODUSE ALIMENTARE: 1.8L ZUZU LAPTE INTEGRAL 3.5%; 900G NAPOLACT CHEFIR 3.3%; 900G DELACO CASCAVAL SOFIA; ARO KAIZER AFUMAT GASTRO; AGRICOLA SALAM BANATEAN EXT; CRAP SALBATIC

Număr anunț
DA26959239
Autoritate contractantă
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "NICOLAE ROTARU (CUI 4618200)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15894000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
356,65 RON
Valoare atribuită
356,65 RON
Data publicării
03.12.2020 00:00
Data finalizării
04.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

356,65 RON

din 356,65 RON estimat