Atribuită Cumpărare directă

1 robinet de comanda frana remorca TIP AB2750 buc 4 2 supapa releu multipla buc 4 3 camera franare D=300(saviem) buc 10 4 releu pneumatic tip RE2504 buc 5 total =8013

Număr anunț
DA26887640
Autoritate contractantă
Unitatea Militară 01558 Târgoviște (CUI 25563379)
Furnizor / câștigător
DANEX AUTO IMPEX SRL (CUI 14228824)
Cod CPV
34310000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.013 RON
Valoare atribuită
8.013 RON
Data publicării
24.11.2020 00:00
Data finalizării
25.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.013 RON

din 8.013 RON estimat