Atribuită
Cumpărare directă
achet consumabile de laborator conform oferta 34233: COD Descriere U.M. Cant. Pret unitar RON fara TVA Pret total RON fara TVA 900036.C "PIPETE STERILE PENTRU SEROLOGIE. Fabricate din polistiren (PS). Au acurateţea de pipetare > 98%. Sunt fabricate dintr-o singură bucată pentru a asigura precizia de pipetare, de unică folosinţă. Sunt sterilizate prin iradiere Gamma. Dispersarea lichidului din pipetă este completă. Nu are loc retenţia de lichid pe pereţii interiori. Sunt apirogene (conform ISO 10993-11), non-citotoxice (conform ISO 10993-5) şi non-hemolitice (conform ISO 10993-4), sunt fara DNAse si RNAse. Proprietăţile lor sunt garantate timp de 5 ani de la sterilizare dacă ambalajul individual este intact. Pentru fiecare lot este furnizat şi certificatul de sterilizare. Pipetele au la capătul superior filtre de bumbac colorate diferit în funcţie de volumul pipetei. Sunt gradate în relief cu cerneală permanentă neagră lucioasă. Varf ingust tip A Volum 10 ml Producator Deltalab" BUC 400 1.46 584.00 PDIP-E9N-500 "Placi Petri 90 mm Sterile Neventilate ( fara gauri ) Impachetate cate 20 buc Set : 20 bucati Diametru : 89,5 mm Inaltime : 15,2 mm Inaltime cu capac : 16,3 mm , Producator Labbox" SET 10 14.82 148.20 PDIP-E6N-500 "Placi Petri 55 mm Sterile Neventilate ( fara gauri ) Diametru : 55 mm Inaltime : 12,8 mm Inaltime cu capac : 14,1 mm Set 10 bucati, Producator Labbox" SET 30 6.30 189.00 8-105-21-9 PIPETE AUTOMATE MONOCANAL CU VOLUM REGLABIL 50 - 200 ul, diviziune 1.0 μl Prod
- Număr anunț
- DA26886943
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "GRIGORE T.POPA" DIN IASI (CUI 4701100)
- Furnizor / câștigător
- AQUATOR SRL (CUI 15651244)
- Cod CPV
- 33791000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.784,21 RON
- Valoare atribuită
- 2.784,21 RON
- Data publicării
- 23.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.