Atribuită
Cumpărare directă
1. Handbook of Classroom Management (2nd Edition) - Edmund Emmer, Edward J. Sabornie - 538.10 RON 2. Educational Research: Planning, Conducting, and Evaluating Quantitative and Qualitative Research plus MyLab Education with Enhanced Pearson eText - New in Ed Psych / Tests & Measurements) 6th Edition - John W. Creswell, Timothy Guetterman - 408.57 RON 3. Research Design: Qualitative, Quantitative, and Mixed Methods Approaches Fifth Edition - John W. Creswell, J. David Creswell - 269.52 RON 4. Stress Management for Teachers: A Proactive Guide (The Guilford Practical Intervention in the Schools Series) - Keith Herman, Wendy Reinke - 139.05 RON 5. The Oxford Handbook of Stress and Mental Health (Oxford Library of Psychology) - Kate L. Harkness, Elizabeth P. Hayden - 694.29 RON (Comandă specială, livrare în 4-6 săptămâni). 6. The Cambridge Handbook of Personality Psychology (Cambridge Handbooks in Psychology) 2nd Edition - Philip J. Corr, Gerald Matthews - 280.95 RON 7. Dictionar praxiologic de pedagogie. Volumul I: A-D - Musata-Dacia Bocos, Cornelia Stan, Olga Chis, Ramona Radut- Taciu, Daniel-Cosmin Andronache - 46.67 RON 8. Dictionar praxiologic de pedagogie. Volumul II: E-H - Musata-Dacia Bocos - 44.76 RON 9. Dictionar praxiologic de pedagogie. Volumul III (I-L) - Musata-Dacia Bocos - 41.90 RON 10. Dictionar praxiologic de pedagogie. Volumul IV (M-O) - Cornelia Stan , Ramona Radut- Taciu , Musata Bocos - 46.67 RON 11. Piramida Cunoasterii - Repere metodice in aplicarea cu
- Număr anunț
- DA26896166
- Autoritate contractantă
- Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
- Furnizor / câștigător
- IST ULTRA SRL (CUI 16813298)
- Cod CPV
- 22110000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.235,23 RON
- Valoare atribuită
- 3.235,23 RON
- Data publicării
- 24.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.