Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare de raspundere civila auto RCA 1. Autoritate contractanta: DIRECTIA SANITAR VETRINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR GORJ, CUI : 4351853; 2. Date despre asigurare/autovehicul: arigurare obligatorie RCA-autovehicul cu numarul de inmatriculare: GJ76WSA, serie sasiu : VF1HJD40663812281; 3. Perioada de valabilitate: 12 luni, incepand cu data de 25.11.2020; 4. Prima de asigirare: 638 ron; 5. Conditii de plata; integral.

Număr anunț
DA26888330
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR GORJ (CUI 4351853)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
638 RON
Valoare atribuită
638 RON
Data publicării
24.11.2020 00:00
Data finalizării
24.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

638 RON

din 638 RON estimat