Atribuită Cumpărare directă

fire de sutura din acid poliglicolic, lungime 45-75 cm, cu ac atraumatic 3/8 circle, sectiune triunghiulara si lungime 19 mm – calibru 4/0. CUTIE = 12 FIRE PRODUS STERIL

Număr anunț
DA26901114
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE INFORMATII EXTERNE (CUI 10668016)
Furnizor / câștigător
M-G EXIM ROMITALIA SRL (CUI 10363240)
Cod CPV
33141121-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.288,80 RON
Valoare atribuită
1.288,80 RON
Data publicării
25.11.2020 00:00
Data finalizării
27.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.288,80 RON

din 1.288,80 RON estimat