Atribuită
Cumpărare directă
Pachet tablete si servicii de internet pentru un numar de 100 copii de e teritoriul Comunei Ziduri. Perioada contractuala - 24 luni. Caracteristici tablete - punctual cel putin egale tuturor celor specificate in Ghidul POC 2014-2020, Axa prioritară 2, Prioritatea de investiții 2c, Obiectiv Specific OS 2.4, Acţiunea 2.3.3 SECŢIUNEA E-EDUCAŢIE Garantie tablete - minim 24 luni de la data punerii in functiune (data activarii fiecarui SIM in parte) Parametrii serviciii date: minim 1,5 Mbs
- Număr anunț
- DA26887261
- Autoritate contractantă
- Comuna Ziduri (Primaria) (CUI 2407915)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
- Cod CPV
- 30213200-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 95.900,64 RON
- Valoare atribuită
- 95.900,64 RON
- Data publicării
- 23.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.