Atribuită Cumpărare directă

DOZATOR AGENT LIMPEZIRE 3 CICLURI 75/150/180 SEC CAPACITATE 48 COSURI/H 3 PROGRAME CAPACITATE REZERVOR 21 L CONSUM APA 2.3 L/COS PUTERE 6 kw GREUTATE 113 KG ALIMENTARE ELECTRICA 380 v DIMENSIUNI 635X742X1480/1960 MM TIMBRU V 4.5 / HOBART - GERMANIA

Număr anunț
DA26924568
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara Cluj Napoca (CUI 4288381)
Furnizor / câștigător
MAXIGEL SRL (CUI 6219272)
Cod CPV
39312200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.801,56 RON
Valoare atribuită
13.801,56 RON
Data publicării
26.11.2020 00:00
Data finalizării
27.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.801,56 RON

din 13.801,56 RON estimat