Atribuită Cumpărare directă

Asigurari Casco si RCA : CASCO AUTOTURISM DACIA LOGAN 2004,- 1598cmc, 64 kw, 5 locuri, 1540 kg, Suma asigurata: 6047 lei….. , prima de asigurare 915.80 ron/an, valabilitate 12.12.2020 - 11.12.2021, plata integral. CASCO AUTOTURISM DACIA LOGAN 2007,- 1461cmc, 50 kw, 5 locuri, 1600 kg, Suma asigurata: 9344 lei….. , prima de asigurare 909.10 ron/an, valabilitate 11.12.2020 - 10.12.2021, plata integral. CASCO AUTOTURISM DACIA LOGAN 2007,- 1461cmc, 50 kw, 5 locuri, 1600 kg, Suma asigurata: 9344 lei….. , prima de asigurare 915,.80 ron/an, valabilitate 11.12.2020 - 10.12.2021, plata integral. CASCO AUTOTURISM DACIA SOLENZA 2003,- 1390cmc, 55 kw, 5 locuri, 1450 kg, Suma asigurata: 4568 lei….. , prima de asigurare 915.80 ron/an, valabilitate 12.12.2020 - 11.12.2021, plata integral. La RCA: Rca (fara decontare directa) AUTOTURISM DACIA LOGAN, 1598 cmc, greutate 1540 kg, Putere 64 KW, -prima de asigurare 506,14 ron/an, valabilitate 11.12.2020-10.12.2021plata integral. TOTAL -CASCO-3656,50 lei RCA-506,14 lei Prima totala: 4162.64 lei

Număr anunț
DA26884989
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA DOLJ (CUI 12306993)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.162,64 RON
Valoare atribuită
4.162,64 RON
Data publicării
23.11.2020 00:00
Data finalizării
23.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.162,64 RON

din 4.162,64 RON estimat