Anulată Anunț de participare

Anvelopare Liceul Tehnologic Anghel Saligny – proiectare și execuție

Număr anunț
SCN1035997
Autoritate contractantă
Municipiul Galati (CUI 3814810)
Cod CPV
45321000-3 · Lucrari de izolare termica (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.367.822,82 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
18.01.2019 13:30
Anunț de atribuire
SCNA1019730
Termen limită
14.02.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1037197

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant
Terți susținători 1
IDEAL WINDOWS SRL CUI RO33258708
Subcontractanți 2
DANDIS NUTA SRL CUI RO 6591976
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
MOVILAND MET SRL CUI RO 33559735
Asociați 2
ARCIF AG SRL CUI RO 15073752
PROIECT S.A. CUI RO 1634170
Oferta 3 Individuala
Ofertant
Terți susținători 1
IDEAL WINDOWS SRL CUI RO33258708
Subcontractanți 2
DANDIS NUTA SRL CUI RO 6591976
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.