Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,3% sub estimat
Anvelopare unitati de invatamant - Scoala gimnaziala nr. 3 - Lucrari suplimentare - Instalatie de detectare, semnalizare si avertizare in caz de incendiu si sisteme si instalatii de limitare si stingere in caz de incendiu
- Număr anunț
- SCN1035995
- Autoritate contractantă
- Municipiul Galati (CUI 3814810)
- Furnizor / câștigător
- MOVILAND MET SRL (CUI 33559735)
- Cod CPV
- 45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 140.000 RON
- Valoare atribuită
- 132.517,01 RON 5,3% sub estimat
- Data publicării
- 18.01.2019 13:16
- Anunț de atribuire
- SCNA1013987
- Termen limită
- 05.02.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1037443
Documente
Documentația de atribuire
- Contract de lucrari - model.docx.p7s
- CS lucrari suplimentare Scoala 3.pdf.p7s
- FisaDate_DF1037443.pdf
- Formulare Scoala 3.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MOVILAND MET SRL CUI RO 33559735
Valoare atribuită
132.517,01 RON
din 140.000 RON estimat
5,3%
Adjudecat la 94,7% din estimat · economie 7.482,99 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.