Atribuită Cumpărare directă

Achiziție materiale de birotică și protecție pentru secțiile de votare , pentru alegerile din 06.12.2020

Număr anunț
DA26891167
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3695174)
Furnizor / câștigător
LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI 11040604)
Cod CPV
30199000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.018,60 RON
Valoare atribuită
1.018,60 RON
Data publicării
24.11.2020 00:00
Data finalizării
24.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.018,60 RON

din 1.018,60 RON estimat