Atribuită Cumpărare directă

Servicii de intretinere tehnica si legislativa, suport tehnic, standard AvanTax si AvanRegis.

Număr anunț
DA26890788
Autoritate contractantă
Comuna Poiana Mare (CUI 4711618)
Furnizor / câștigător
INTEGRISOFT SOLUTIONS SRL (CUI 12448483)
Cod CPV
72600000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.800 RON
Valoare atribuită
25.800 RON
Data publicării
24.11.2020 00:00
Data finalizării
25.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.800 RON

din 25.800 RON estimat