Atribuită
Cumpărare directă
atele vacuum pentru braț (70x50 cm), - picior (100x70 cm) - antebraț (50x30 cm) și o pungă de nailon. Produse cu materiale de inalta calitate, aceste atele permit perfecta imobilizare a membrelor inferioare și superioare prin eliminarea aerului din interior. Echipate cu o supapă exterioara pentru a evita unele probleme, și trei curele Velcro. Fabricate din vinil, acoperite cu nailon, translucide la raze x.
- Număr anunț
- DA26893559
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic C.F. nr. 2 Bucuresti (CUI 4505316)
- Furnizor / câștigător
- TOTALMED SRL (CUI 24577279)
- Cod CPV
- 33141760-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.200 RON
- Valoare atribuită
- 1.200 RON
- Data publicării
- 24.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.