Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
”Executia de lucrari, constructii civile "DEZVOLTAREA INTEGRATA A MICROREGIUNII FELCSIK: Lot 1: PROIECT SECUNDAR NR. 1: RENOVAREA SI MODERNIZAREA CAMINULUI CULTURAL IN COMUNA SANDOMINIC şi Lot 2: PROIECT SECUNDAR NR. 4: PRIMA INFIINTARE SI DOTARE A CENTRULUI DE INGRIJIRE COPII, TIP AFTER-SCHOOL IN COMUNA MADARAS"
- Număr anunț
- SCN1035971
- Autoritate contractantă
- ASOCIATIA DE DEZVOLTARE INTERCOMUNITARA FELCSIK - FELCSIK ONKORMANYZATI FEJLESZTESI TARSULAS (CUI 25354976)
- Furnizor / câștigător
- IMPEX AURORA SRL (CUI 516940)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.737.215 RON
- Valoare atribuită
- 2.735.239,48 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 18.01.2019 10:13
- Anunț de atribuire
- SCNA1013948
- Termen limită
- 07.02.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1037439
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini (5).pdf.p7s
- camin formular f3 f4 sandominic (2).pdf.p7s
- camin PTh 127-185 1-40 (1).pdf.p7s
- camin PTh 127-185 41-59 (1).pdf.p7s
- camin PTh 1-8 (1).pdf.p7s
- camin PTh 30-55 (1).pdf.p7s
- camin PTh 59-126 1-33 (1).pdf.p7s
- camin PTh 59-126 34-66 (2).pdf.p7s
- camin PTh 9-25 (1).pdf.p7s
- FisaDate_DF1037439.pdf
- Formulare Felcsik.doc.p7s
- Formular nr 6 Model contract Afterschool_v2.pdf.p7s
- Formular nr 6 Model contract Camin cultural_v2.pdf.p7s
- Grafic1_realizare.pdf.p7s
- PTh afterschool (1).pdf.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 2.737.215 RON Adjudecat: 2.735.239,48 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | PROIECT SECUNDAR NR. 1: RENOVAREA SI MODERNIZAREA CAMINULUI CUL… | 387.575 RON | — | |
| 2 | PRIMA INFIINTARE SI DOTARE A CENTRULUI DE INGRIJIRE COPII, TIP … | 2.349.640 RON | IMPEX AURORA S.R.L. | 2.735.239,48 RON |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
IMPEX AURORA SRL CUI RO 516940
Valoare atribuită
2.735.239,48 RON
din 2.737.215 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 1.975,52 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.