Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,6% sub estimat
Servicii furnizare de energie electrică, pentru obiectivele de investiții Stație de Sortare și Stație de Compostare Mofleni Craiova, Stații de Transfer deșeuri Băilești, Filiași, Dobrești, Stația de Transfer și Compostare Calafat, închideri de depozite neconforme Calafat și Segarcea
- Număr anunț
- SCN1035968
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL JUDETEAN DOLJ (CUI 4417150)
- Furnizor / câștigător
- CEZ VANZARE S.A. (CUI 21349608)
- Cod CPV
- 09310000-5 · Electricitate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 83.645,12 RON
- Valoare atribuită
- 79.757,74 RON 4,6% sub estimat
- Data publicării
- 18.01.2019 09:46
- Anunț de atribuire
- SCNA1012903
- Termen limită
- 31.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1037378
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
CEZ VANZARE S.A. CUI RO 21349608
Valoare atribuită
79.757,74 RON
din 83.645,12 RON estimat
4,6%
Adjudecat la 95,4% din estimat · economie 3.887,38 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.