Atribuită Cumpărare directă

MidasAnAir 3040 este un aparat pentru dezinfectia aerului foarte eficient. Este inofensiv, nu are efecte secundare, este usor de folosit fara nici un fel de instructaj facut inainte. Aparatul foloseste radiatia UV-C pentru a obtine eficienta maxima in distrugerea micro-organismelor. Aparatul se poate folosi in: Cabinete Medicale, Scolii, Salii de Clasa, Birouri, Hoteluri, Restaurante • oprește răspândirea bolilor și bolilor; • ajută la păstrarea obiectelor și documentelor arhivate; • cavitatea rezonantă generează un nivel ridicat de energie per mp., astfel, nivelul de microorganisme din aer este redus drastic (93-99%); • fără resturi toxice; • elimină total nevoia de utilizare a substanțelor chimice produse, protejând astfel utilizatorii și mediul; • economii semnificative de energie; • fără ozon.

Număr anunț
DA26911817
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Ion Agarbiceanu" Cluj Napoca (CUI 4924055)
Furnizor / câștigător
MASELECTRO LIGHT S.R.L. (CUI 36713714)
Cod CPV
33158300-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.225,40 RON
Valoare atribuită
3.225,40 RON
Data publicării
25.11.2020 00:00
Data finalizării
27.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.225,40 RON

din 3.225,40 RON estimat