Atribuită Cumpărare directă

Vodafone Romania SA pune la dispozitia beneficiarului: • Pret oferta la pachet cu tableta, husa si abonament - 1830 RON fara TVA / buc cu plata one-time care include: • Sandbox Infinity cu date mobile nelimitat pentru 24 luni; • Tableta Samsung Galaxy TAB S5E 64GB Negru 4G; • Husa Book Cover Tableta Samsung Galaxy TAB S5E 64GB Negru 4G; Perioada contractuala = 24 luni.

Număr anunț
DA26948473
Autoritate contractantă
JUDETUL ARGES (CUI 4229512)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
30213200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
58.560 RON
Valoare atribuită
58.560 RON
Data publicării
02.12.2020 00:00
Data finalizării
03.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

58.560 RON

din 58.560 RON estimat