Atribuită
Cumpărare directă
Photo Booth-ul pentru un strop de amuzament si o amintire vesela, este o cabina foto unde surprindem veselia si zambetele oamenilor din locul de unde ne amplasam. Pozele se imprima in 30 de secunde. Fiecare persoana care apare in imagine o sa primeasca o poza.-CONFORM ANEXA nr.3 la referat 29268/26.11.2020.
- Număr anunț
- DA26921775
- Autoritate contractantă
- Municipiul Campia Turzii (CUI 4354566)
- Furnizor / câștigător
- Batinas Lorin (CUI 36794271)
- Cod CPV
- 92110000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 550 RON
- Valoare atribuită
- 550 RON
- Data publicării
- 26.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.