Atribuită Cumpărare directă

Memory stick 64GB, in cadrul proiectului SIPOCA 603. - Unitate 64gb USB + tip C flash type C,negru - capacitate (GB): 64 GB Interfata: USB 3.1 Rata de transfer la citire (MB/s):150 Dimensiuni (W x D x H mm:9.4 x 38.10 x 20.07 Greutate: 9.1 g

Număr anunț
DA26909666
Autoritate contractantă
SECRETARIATUL GENERAL AL GUVERNULUI (CUI 4283422)
Furnizor / câștigător
OFFICE MAX SRL (CUI 10839469)
Cod CPV
39162110-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.475 RON
Valoare atribuită
1.475 RON
Data publicării
25.11.2020 00:00
Data finalizării
26.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.475 RON

din 1.475 RON estimat