Atribuită Cumpărare directă

PACHET PAVELE CAUCIUC PAVELE DE CAUCIUC 50X50X1,2 ROSU 24 M2 PAVELE DE CAUCIUC 50X50X1,2 VERDE 24 M2

Număr anunț
DA26913143
Autoritate contractantă
PREVENTORIUL T.B.C.COPII DELENI (CUI 4701266)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44113120-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.620,64 RON
Valoare atribuită
2.620,64 RON
Data publicării
25.11.2020 00:00
Data finalizării
26.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.620,64 RON

din 2.620,64 RON estimat