Atribuită Cumpărare directă

Pachetul cuprinde usi si ferestre din pvc culoare stejar cu geam termopan si panel colorat stejar 1450x2320 mm 6 buc pe arcada 940x1820mm 1buc pe arcada 1630x3250mm 1 buc pe arcada 10470x2170mm 2 buc Pretul cuprinde demontarea tamplariei vechi,confectionarea si montajul tamplariei noi Pretul nu cuprinde reparatia in jurul tocurilor, si nici aceesorii cum ar fii: pervazuri,plase antiinsecte, amortizoare usi,etc Pretul cuprinde toate taxele

Număr anunț
DA26922331
Autoritate contractantă
COMUNA DARMANESTI (PRIMARIA COMUNEI DARMANESTI) (CUI 4402540)
Furnizor / câștigător
INALCO CONSTRUCT S.R.L. (CUI 17216972)
Cod CPV
45421000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.487 RON
Valoare atribuită
18.487 RON
Data publicării
26.11.2020 00:00
Data finalizării
27.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.487 RON

din 18.487 RON estimat