Atribuită
Cumpărare directă
Denumire Cod UM Cantitate Capse 24/6, 1000 buc/cutie, Kangaro (C1086) 5165 cut 10 Agrafe metal 28mm 100buc/cut (BO607) 0161 cut 10 Agrafe metal 33mm 100buc/cut (BO608) 4266 cut 10 Agrafe metal 50mm 100buc/cut 0164 cut 10 Caiet A4, 48file, Herlitz, dictando [Z] 4385-d buc 5 Caiet A4, 48file, Herlitz Rainbow, matematica 9480840 buc 5 Dosar carton plic A4, 230g/mp, alb 0300 buc 100 Dosar carton cu sina A4, 230g/mp, alb 0106 buc 100 Fluid corector 20ml DONAU cu pensula (7615001-99) 0501 buc 5 Solvent pentru fluid corector 20ml 2484 buc 3 Hartie copiator A4 SKY Copy 80g 500coli/top 0005 top 25 Notes autoadeziv cub 75x 75mm 320file 4culori neon InfoNotes 5654-39 buc 6 Pix fara mecanism, fine, Bic Cristal, albastru 872730 buc 50 Plic 10462 LC6 (114x162mm), siliconic, alb, 80g, clapa dreapta, 25buc/set (121303) 2183 set 12 Capsator 24/6 25coli Kangaro Trendy45 60mm, rosu (C3422) 4840-r buc 1 Registru intrare-iesire corespondenta A4FV, carnet 100file, coperta duplex, 60g/mp 1096 car 1 Condica de prezenta A4FV, carnet 100file, coperta duplex, 60g/mp 2992 car 1 Agenda datata saptamanala Herlitz Standard bordo, A4, 128file, coperta buretata 11222627 buc 9 Calendar perete Triptic Standard 32x46cm, 12file, 115g/mp, albastru (nu include cap) 2536 buc 11 Cursor M pt calendar triptic, latime 32cm - Standard (Triptic) 3147 buc 11 Arhiva anuala a rapoartelor fiscale A4F, carnet 100file, spiralat, 60g/mp- 3 coloane 2783N car 1 Dosar plastic cu sina, incopciat cu 2 perforatii NOKI - verde (482316
- Număr anunț
- DA26924050
- Autoritate contractantă
- Muzeul de Arta Populara Constanta (CUI 4084390)
- Furnizor / câștigător
- RIK SRL (CUI 1889794)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.380,22 RON
- Valoare atribuită
- 1.380,22 RON
- Data publicării
- 26.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.