Atribuită Cumpărare directă

AVIZAT DE MINISTERUL SANATATII ! Termometru cu infrarosu fara contact Precis si sigur, chiar si de la 15 cm distanta de masurare. Culorile de pe ecran se schimba in functie de temperatura. In timpul masurarii, lumina de fundal va fi: -Verde daca temperatura este in intervalul 32.0 si 37.4° C; (sanatos) -Portocaliu daca temperatura este inintervalul 37.5-38.0° C; (temperatura ridicata) -Rosu daca temperatura este in intervalul de 38.0-42.9° C. (Febra) Utilizatorul poate ajusta diferenta de temperatura cu o temperatura de referinta folosind functia de calibrare. Detalii produs : Pornire rapida, Optiunea de masurare : frunte / obiect, Timp de masurare: 0.5 s Alarma pentru febra Distanta de masurare: pana la 15cm Mediul de functionare: 15-35 ℃ ≤85% umiditate Obiectele: 0-118 ℃ (32 ℉ -244 ℉); Temperatura corporala: 32-42.9 ℃ (85.9 ℉ -109.2 ℉) Memorie: 32 Precizie: ± 0,2 ℃, Afisare: 0,1 ℃, Oprire automata atunci cand este inactiv. Baterii 2x1.5vAAA neincluse

Număr anunț
DA26898655
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC ORAVITA (CUI 3228187)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
Cod CPV
38412000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.100 RON
Valoare atribuită
2.100 RON
Data publicării
24.11.2020 00:00
Data finalizării
25.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.100 RON

din 2.100 RON estimat