Atribuită Cumpărare directă

53026-43 - pH-metru portabil Extech PH220-C cu electrod pH (cu cablu), 0 - 14 pH pH-metru portabil PH220-C, include: electrod pH (cu conectare prin cablu), solutii tampon, husa de protectie din cauciuc si o baterie de 9 V Compensare automata a temperaturii, asigurata de senzorul de temperatura integrat Pt-100 Design robust, conceput pentru a fi portabil sau montat pe perete (spate magnetic) Display de dimensiuni mari, cu afisare simultana a pH-ului/mV si temperaturii Indicator avertizare nivel baterie si functie de oprire automata Aparatul este rezistent la apa conform standardului IP57 Recunoasterea automata a solutiilor tampon Memorie interna pentru 25 valori masurate Producator Cole-Parmer Garantie 12 luni Tip Seturi Recunoasterea automata a solutiei tampon Da Compensarea temperaturii Automata Functii Recunoastere automata solutii tampon Compensare automata a temperaturii Indicator avertizare nivel baterie Functie de oprire automata Afisaj LCD Memorie pentru 25 de masuratori Accesorii incluse Electrod pH conectat prin cablu (1 m) Husa de protectie din cauciuc cu spate magnetic Solutii tampon pentru pH 4 si 7 (un saculet fiecare) O baterie de 9 V Alimentare baterie 9 V Dimensiuni exterioare (L*l*h) 111*79*39 mm Greutate 260 g Cod produs 53026-43 Masurare pH Domeniu de masura 0 - 14 pH Rezolutie 0.01 pH Acuratete ±0.01 pH Masurare mV Domeniu de masura ±1000 mV Rezolutie 1 mV Acuratete ±2 mV Masurare temperatura Domeniu de masura 0 - 100°C Rezolutie 0.1°C Acuratete 0.5

Număr anunț
DA26908156
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
38416000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.525,09 RON
Valoare atribuită
1.525,09 RON
Data publicării
25.11.2020 00:00
Data finalizării
26.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.525,09 RON

din 1.525,09 RON estimat