Atribuită Cumpărare directă

RCA 66516100-1 – Servicii de asigurare de răspundere civilă auto. - Date despre asigurare/acoperiri – Asigurare RCA pentru Dacia Duster BT14RMR-305lei;Ford Ranger BT05SXY-592 lei;UTV Argo BT1242-381 lei;remorca BT05HSJ-36 lei;remorca BT05STX-58 lei - Valabilitate: 12 luni , 15.01.2021 – 14.01.2022

Număr anunț
DA26940504
Autoritate contractantă
JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372955)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.372 RON
Valoare atribuită
1.372 RON
Data publicării
02.12.2020 00:00
Data finalizării
03.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.372 RON

din 1.372 RON estimat