Atribuită Cumpărare directă

Brat 40x60 cm galvanizat 120 grade(D60)

Număr anunț
DA26901871
Autoritate contractantă
ORASUL CHISINEU CRIS (CUI 3519283)
Furnizor / câștigător
VERAD ELECTRIC COM SRL (CUI 36956772)
Cod CPV
31532800-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.286,60 RON
Valoare atribuită
1.286,60 RON
Data publicării
25.11.2020 00:00
Data finalizării
26.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.286,60 RON

din 1.286,60 RON estimat