Atribuită Cumpărare directă

SACI MENAJ DE 35L SI 60 L, REZERVA MOP, HARTIE IGIENICA, HARTIE Z VERDE, MANUSI MENAJ

Număr anunț
DA26966003
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 ARDEOANI (CUI 29191065)
Furnizor / câștigător
NOVITEC OFFICE SRL (CUI 23793126)
Cod CPV
19640000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
755,60 RON
Valoare atribuită
755,60 RON
Data publicării
03.12.2020 00:00
Data finalizării
04.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

755,60 RON

din 755,60 RON estimat