Atribuită Cumpărare directă

STAND COOLER notebook 15.6″ DEEPCOOL - U PAL STAND DEEPCOOL notebook 15.6″, sita metal, 2 x fan 14cm, 1* USB 3.0, 6 unghiuri de ajustare, design anti-alunecare, black, „U PAL” Compatibilitate laptop 15.6 inch Numar ventilatoare 2 Dimensiune ventilator 14 cm Material sita metal Culoare negru Culoare LED fara LED Numar porturi USB USB x 1 Silent Operation2 built-in 140 mm fans run at the speed of 1,000 RPM to keep the notebook cool. The fans also run at very low noise levels to eliminate any source of noise disturbance during work or study. Link producător: http://www.deepcool.com/product/nbcooler/2014-02/8_799.shtml Termen de livrare: 24-48 ore pt. produsele din stoc si cca. 5-10 zile lucratoare de la acceptarea comenzii, pentru restul. Pentru detalii suplimentare va rog sa sunati la nr de tel. 0742402283 sau sa trimiteti un e-mail la adresa vanzari@itprint.ro.

Număr anunț
DA26906122
Autoritate contractantă
Autoritatea Nationala Fitosanitara (CUI 34334188)
Furnizor / câștigător
SMART CLOUD COMPANY SRL (CUI 35081199)
Cod CPV
30237200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
134 RON
Valoare atribuită
134 RON
Data publicării
25.11.2020 00:00
Data finalizării
25.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

134 RON

din 134 RON estimat