Atribuită
Cumpărare directă
2023104 POMPA SUBM PANZER APE MURDARE 600W 152,94 1 BUC 2023143 POMPA ALPHA3 32-60 DE 180 230V 50HZ 6H 1076,47 1 BUC 2014053 POMPA GRUNDFOS ALPHA2 L 25-40 180 1X230V 415,13 1 BUC 2000607 COT PP PRES 20X90 0,35 20 BUC 2000604 TEU PP PRES 20 0,54 10 BUC 2000643 RACORD PP PRES 20X1/2FE 3,28 8 BUC 2004010 RACORD OLANDEZ PP PRES 20X1/2FE 6,64 2 BUC 2001047 COT PP PRES 40X90 1,71 2 BUC 3021720 SUN BAZA 2USI + LAVOAR 50CM+OGLINDA 138,66 2 BUC 3014028 JOLLYFLEX +VENTIL 1"1/4 32/40 8056/V 7,98 2 BUC 3026357 BATERIE RENA LAVOAR ZS54803-366 54,62 1 BUC 2013152 ROBINET MANETA OTEL INT-EXT DN15 PN40 23,13 6 BUC 2010551 TEAVA PP PRES 20 CU FIBRA 12,34 5 BUC 2000632 MUFA PP PRES 20 0,26 10 BUC 2016717 ROBINET RETUR COLTAR 1/2 RL-1 1372441 21,48 2 BUC 2016715 ROBINET TUR COLTAR 1/2 1552431 23,46 2 BUC 8012604 SET PILOTA TINERET NETED+CEARCEAF PILOTA 104,20 15 SET 8054825 PERNA ALBA 50X70CM 11,76 15 BUC
- Număr anunț
- DA26966033
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA PODGORIA (CUI 24703547)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.080,11 RON
- Valoare atribuită
- 4.080,11 RON
- Data publicării
- 03.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.