Atribuită Cumpărare directă

Card proximitate 125kHz cu cip EM4100, (cod tiparit pe card) Dimensiuni: 86x54x1,8 mm - set 6000 bucati

Număr anunț
DA26906567
Autoritate contractantă
ACADEMIA DE STUDII ECONOMICE BUCURESTI (CUI 4433775)
Furnizor / câștigător
ELECTRONIC SECURITY SYSTEMS SRL (CUI 32387569)
Cod CPV
30160000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.918 RON
Valoare atribuită
7.918 RON
Data publicării
25.11.2020 00:00
Data finalizării
27.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.918 RON

din 7.918 RON estimat