Atribuită Cumpărare directă

REVIZIE INLOC PLACUTE FRANA+CARENAJ ROATA DR+STG RAR MURES NR 1057/ 04.12.2020

Număr anunț
DA26992802
Autoritate contractantă
REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI 1590236)
Furnizor / câștigător
MATEROM AUTO EXPERT S.R.L. (CUI 27885826)
Cod CPV
50111110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.472,42 RON
Valoare atribuită
1.472,42 RON
Data publicării
08.12.2020 00:00
Data finalizării
08.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.472,42 RON

din 1.472,42 RON estimat