Atribuită
Cumpărare directă
Activitate de transmisie video live camere video IP cu aplicatia aferenta transmisiei pe youtube si facebook; Testarea infrastructurii IP existente în locatie; Cablare; Inchirierea pe durata a 2 zile si Instalarea camerelor video IP (in functie de scenariu) cu senzor 1920x1080 pixeli și microfon pentru transmisie audio; Instalarea prin intermediul platformei ACAP a aplicatiei pentru LiveStreaming pentru camerele utilizate; Personalizarea aplicatiei de streaming pentru transmisia pe Facebook cu inserarea locatiei Prezenţa suportului tehnic în fiecare zi, pe durata evenimentului cu deplasare in locatie Raport de activitate post-eveniment; Servicii livrate in locatia evenimentului; Testarea COVID a personalului tehnic prezent în locație.
- Număr anunț
- DA26904031
- Autoritate contractantă
- FEDERATIA ROMANA DE GIMNASTICA (CUI 4203830)
- Furnizor / câștigător
- FIRST PR AGENCY SRL (CUI 34789481)
- Cod CPV
- 64228000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.500 RON
- Valoare atribuită
- 4.500 RON
- Data publicării
- 25.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.