Atribuită
Cumpărare directă
COD INTERN: 14401480 Scaunul de birou ergonomic - 2 BUC -NEGRU : COD INTERN: 14465403 Scaun de conferinte tapitat cu tesatura moale si confortabila-1 BUC. NEGRU , COD INTERN: NEGRU - 14408081- 3 BUC NEGRU; COD INTERN: NEGRU - 14409881- 7 BUC. NEGRU, COD INTERN: MARO - 14403142 - 1 BUC. MARO
- Număr anunț
- DA26965721
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE ARTA SI DESIGN CLUJ (CUI 4288098)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 39113000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.026,88 RON
- Valoare atribuită
- 5.026,88 RON
- Data publicării
- 03.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.