Atribuită
Cumpărare directă
PRIMA Ace atraumatice 27G, XXL - 0.41x38mm, filet METRIC, 100buc == 12 CUT; PRIMA Ace atraumatice 30G, L - 0.31x25mm, filet METRIC, 100buc == 12 CUT; Va rugam sa specificati marimea Compozitie Material: ac din otel Caracteristici: -filet metric (Diametrul filetului poate fi exprimat atat in milimetri (sistem metric), pentru o mai buna intelegere cat si in toli (inch): 1 inch = 2.54 cm -suprafata siliconata ce reduce substantial durerea -varf cu 3 unghiuri pentru penetrarea usoara a tesutului -margine taietoare rotunjita, pentru protectia gingiei -non-pirogenic -de unica folosinta Instructiuni de folosire: rupeti sigiliul ermetic. Rasuciti capacul pentru a deschide-un indoiti. Prima data introduceti seringa in cartusul cu anestezic si apoi montati acul. Acul trebuie sa ramana in interiorul capacului de protectie pana in momentul utilizarii. Folositi capacul de protectie pentru a indeparta acul folosit. Mod de ambalare 100 buc/cutie
- Număr anunț
- DA26971080
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
- Furnizor / câștigător
- VETRO DESIGN SRL (CUI 8409931)
- Cod CPV
- 33141800-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 344,40 RON
- Valoare atribuită
- 344,40 RON
- Data publicării
- 04.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.