Atribuită
Cumpărare directă
CARTE DE ACTIVITATI PENTRU COPII MICI. Diferente, careuri si alte jocuri amuzante - 17 buc. POVESTI DE ADORMIT COPIII. Cenusareasa, Motanul incaltat, Soldatelul de plumb. reeditare - 17 buc. POVESTI DE ADORMIT COPIII. Scufita Rosie, Alba-ca-Zapada, Spargatorul de nuci. reeditare - 19 buc. DISNEY. CATELUL NOROCOS - 19 buc. DISNEY. ELENA DIN AVALOR. O printesa curajoasa. Jocuri si activitati - 8 buc. POVESTI DE ADORMIT COPIII. Alice in Tara Minunilor, Pinocchio, Uriasul zgarcit. reeditare - 8 buc. DISNEY. CLOPOTICA SI SECRETUL ARIPILOR - 8 buc. STAR WARS. Ultima confruntare. Carte de activitati - 7 buc. POVESTI DE ADORMIT COPIII. Alice in Tara Minunilor, Pinocchio, Uriasul zgarcit. reeditare - 7 buc. DISNEY. CLOPOTICA SI SECRETUL ARIPILOR - 7 buc. MITOLOGIA. Zeus, regele Olimpului - 4 buc. MICII EROI. Frederic Chopin - 4 buc. MITOLOGIA. Zeus, regele Olimpului - 17 buc. MICII EROI. Frederic Chopin- 17 buc. ISTORIA ROMANIEI-ISTORIA MEA. Monumente ale trecutului. Lectura si activitati. Magda Stan - 6 buc. FRAM, URSUL POLAR. Cezar Petrescu - 6 buc. MICII MEI PRIETENI. Holly Webb - 12 buc. FRAM, URSUL POLAR. Cezar Petrescu - 12 buc. VANTUL DIN LUNA. Eric Linklater - 14 buc. POVESTI. POVESTIRI. Ion Creanga. reeditare - 14 buc. CLUBUL MICILOR GENII. 89 de probleme pentru experimentati. Nivelul 3. Mensa Kids - 24 buc. POVESTI. POVESTIRI. Ion Creanga. reeditare- 24 buc.
- Număr anunț
- DA27005128
- Autoritate contractantă
- COMUNA SASCA MONTANA (CUI 3227190)
- Furnizor / câștigător
- IDEA PAPEL DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 42179344)
- Cod CPV
- 22113000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.486,08 RON
- Valoare atribuită
- 5.486,08 RON
- Data publicării
- 08.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.