Atribuită
Cumpărare directă
PACHET MATERIALE DIVERSE TEAVA RECTANGULARA 50*50*3.0/6ML - 1 BUC X 83.19 LEI/BUC TEAVA RECTANGULARA 40*20*1.5/6ML - 4 BUC X 30.25 LEI/BUC PANOU BORDURAT GR 4.2 1.20H/2.50 ML - 2 BUC X 57.98 LEI/BUC PANOU BORDURAT GR 4.2 1.20H/2.00 ML - 2 BUC X 45.38 LEI/BUC PLASA UMBRIRE 2.0H*10 ML 80% - 20 MP X 3.36 LEI/MP ELECTROZI SUPERTIT 2.5*350 - 2.514 KG X 12.61 LEI/KG ELECTROZI SUPERTIT 2.5*350 - 1.986 KG X 12.61 LEI/KG CAPAC PVC TEAVA TECT. 50X50 - 6 BUC X 1.26 LEI/BUC KOBER EMAIL IDEEA VERDE MEDIU 0.75L - 1 BUC X 15.55 LEI/BUC PENSULA GALBENA 40MM - 1 BUC X 3.36 LEI/BUC DISC DEBITARE INOX KRONENFLEX 125*1.0 - 3 BUC X 3.36 LEI/BUC
- Număr anunț
- DA26912114
- Autoritate contractantă
- Colegiul Tehnic Forestier (CUI 2843841)
- Furnizor / câștigător
- ZONE CONSTRUCT SRL (CUI 18377020)
- Cod CPV
- 44190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 571,43 RON
- Valoare atribuită
- 571,43 RON
- Data publicării
- 25.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.